نشست خبری ریاست مرکز شهریار و اصحاب رسانه


به گزارش روابط عمومی روز یکشنبه 22 مرداد ماه بمناسبت آغاز زمان پذیرش بدون آزمون دانشجو و همچنین بمناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار ،  نشستی صمیمانه بین ریاست دانشگاه پیام نور شهریار و خبرنگاران رسانه های مختلف غرب استان تهران از جمله خبرگزاری فارس و مهر ، روزنامه های جام جم ، همشهری ، رسالت ، تجارت ، حمایت ، سایت های خبری دقت نیوز ، خبرشهر ، شهریار نگار ، راه مبین ، ماهنامه آسمان شهریار و صبح روشن ، نشریه سرافرازان ، نشریه فاصله  و ... صورت گرفت.


در این نشست 2 ساعته  که پس از پخش سرود ملی و تلاوت آیات قرآن آغاز گردید آقای عابدینی رئیس مرکز درآغاز سخن فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار را به تمام تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفته و شغل خبرنگاری را شغلی مقدس عنوان کردند. وی سپس در مطالبی جامع از تاریخچه ، امکانات ، دستاوردها و امکانات تحصیلی موجود در دانشگاه سخن گفته و افزودند اینک دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور در میان سایر مراکز آموزش عالی کشور به پیش میرود و از جمله افتخارات این دانشگاه وسیع آمار بالای قبولی فارغ التحصیلانش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری  در سراسر کشور میباشد. وی افزود دانشگاه پیام نور ثابت کرده است "آموزش برای همه ، همه وقت ، همه جا" فقط یک شعار نبوده و نخواهد بود و متقاضیان تحصیل در مدارج دانشگاهی باید این نکته را بدانند که پیام نور انتخابی کاملا درست در دستیابی به اهداف این مسیر است.


پس از سخنان ریاست ، خبرنگاران کنجکاو به مطرح کردن پرسشهای گوناگون خود در مورد نحوه ثبت نام ، هزینه ها و همچنین سایر فعالیتها و آموزشهای فوق برنامه دانشگاه پرداختند.دکتر عابدینی ضمن پاسخگویی کامل به تمام سوالات عنوان شده در خلال پاسخ های خود به برگزاری "اولین همایش ارتباطات ورزشی" در مهر ماه 96 به میزبانی مرکز شهریار اشاره کرده و این حرکت بزرگ را آغاز اقدامات و فعالیتهای بین المللی و وسیعتر در آینده عنوان نمودند.

وی همچنین به برگزاری دوره های تخصصی در دانشگاه تحت عنوان آموزشهای آزاد اشاره نموده و گفت این فرصت برای افرادی که احتمالا زمان و امکان تحصیل یا شرکت در دوره های طولانی مدت و پر هزینه کلاسهای علمی آزاد را ندارند بهترین امکان را فراهم نموده تا با شرکت در این دوره ها که در عناوین متنوع بصورت کارگاهی یا تئوری در مدت زمان کوتاه و تحت آموزش مربیان مجرب و مورد تایید سازمان مرکزی برگزار میگردد نیازهای علمی خود را رفع نموده و مدرک معتبر نیز از جانب دانشگاه دریافت نمایند.

از جمله نکات این جلسه حضور آقای حسین باقری به همراه دو فرزند خود علی و فاطمه باقری بود که به عنوان "خانواده پیام نوری" به این نشست دعوت شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.لازم به ذکر است آقای حسین باقری در رشته مترجمی ، علی باقری در رشته ریاضی و خانم فاطمه باقری در رشته علوم کامپیوتر هر سه از یک خانواده به طور همزمان در مرکز شهریار مشغول به تحصیل میباشند.

پایان این نشست که خبرنگاران از آن به عنوان " نشست صمیمی و ساده که رنگ صفا و صمیمیت را بین یک آموزشگاه عالی و نخبگان اطلاع رسانی نشان داد" یاد کردند ؛ با اهدای لوح تقدیر و هدایای در نظر گرفته شده به خبرنگاران و همچنین خانواده پیام نوری آقای باقری همراه بود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما