نکاتی در مورد طرح ضیافت

♦️ نکاتی در رابطه با طرح ضیافت

این طرح شامل دو دوره آموزشی میباشد:

✅ دوره مجازی: دانشجو با مراجعه به سایت Ec.nahad.ir  با توجه به دروسی که در گرایشهای مربوطه انتخاب واحد نموده، و در قسمت عناوین آموزشی آیین نامه نیز ذکر شده، در درس مورد نظر شرکت و گواهی پایان دوره خود را دریافت می کند، بخشی از نمره درس شامل گذراندن طرح مجازی می باشد.

✅ دوره حضوری: به مدت 16 جلسه طی 8 روز برای دو واحد، مشروط به گذراندن دوره مجازی و ارائه گواهی پایان دوره از سایت بوده و شامل شرکت در کلاس درس و برنامه های فرهنگی می باشد که به صورت صبح و بعد از ظهر در تابستان 96 در کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور برگزار کننده طرح ضیافت، برگزار می گردد.

* یادآور می گردد، در صورت نیاز و صلاحدید، کلیه طرح به صورت مجازی برگزار، و امتحان پایانی به صورت کتبی خواهد بود.

✅ مبلغ قابل پرداخت جهت شرکت در دوره طرح ضیافت: به ازای هر دو واحد (یک عنوان درسی) مبلغ 600.000 ریال می باشد و هر چهار واحد (دو عنوان درسی) مبلغ 1.200.000 ریال می باشد.
 
✅ دقت داشته باشید که در هر استان، طول دوره، هزینه و شرایط ثبت نام ممکن است متفاوت باشد

✅ دروس طرح ضیافت اندیشه با تعداد واحدهای درسی ارائه شده ی تابستانی محاسبه می شود و شخص در صورت انتخاب طرح به همان میزان از تعداد سقف اخذ مجاز واحد تابستان وی کاسته می شود (چنانچه دانشجو در تابستان 4 واحد طرح ضیافت ثبت نام داشته باشد میتواند تنها 4 واحد دیگر (غیراز دروس معارف) در ترم تابستان انتخاب واحد نماید)

✅دروس ارائه شده در طرح ضیافت اندیشه نیازی به ثبت در سامانه گلستان ندارد، یعنی اگر چنانچه دانشجو بخواهد 4 واحد درس معارف در طرح ضیافت بگذراند و در ترم تابستان نیز شرکت نماید، در سامانه گلستان تنها 4 واحد (غیر از دروس معارف) ترم تابستان خود را ثبت می کند و نمره دروس معارف پس از گذراندن دوره مجازی و حضوری توسط کاربر ارشد برای وی ثبت خواهد شد.

✅عناوین کلاس های آموزشی: کلاسهای آموزشی در 6 عنوان کلی زیر برگزار می شود،و اساتید به ارائه مطالبی مرتبط با عنوان کلی پرداخته و آزمون نهایی از همان مطالب ذکر شده در کلاس و به صورت تستی برگزار خواهد شد.

1. مبانی نظری اسلام (شامل دروس اندیشه اسلامی 1و 2 ، انسان در اسلام، حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام، عرفان عملی در اسلام)
2. آشنایی با منابع اسلامی (شامل دروس تفسیر قرآن و تفسیر نهج البلاغه)
3. اخلاق اسلامی (شامل دروس آیین زندگی ، اخلاق کاربردی ، اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم) و  فلسفه اخلاق)
4. انقلاب اسلامی (شامل دروس انقلاب اسلامی ایران ، آشنایی با قانون اساسی، اندیشه سیاسی امام خمینی ره )
5. تاریخ (فرهنگ و تمدن اسلام و ایران، تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام، تاریخ تحلیلی صدر اسلام، تاریخ امامت)
6. (دانش خانواده و جمعیت، اخلاق خانواده)

✅ جهت آزمون مجازی با توجه به دروس انتخابی باید در یکی از سرفصل ها ی عناوین مرتبط شرکت کرده و گواهی پایان دوره را اخذ نمایید.

 ثبت نام درطرح ضیافت اندیشه دانشجویی سال 96: از طریق سامانه مجازی Ec.nahad.ir  و همچنین از طریق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان خود

 مدارک لازم جهت ثبت نام: اخذ فیش واریزی ، کپی کارت دانشجویی و کارت ملی و تکمیل فرم مربوطه (باید از نهاد رهبری استان مورد نظر دریافت کنید)


 ثبت متقاضیان ترم تابستانی دروس معارف در سایت نهاد رهبری استان تهران به نشانیwww.pnu.nahad.ir به شرح ذیل تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

خواهشمند است دستور فرمایید به نحو شایسته به دانشجویان اطلاع رسانی شود.

*دوره شامل دو مرحله آموزش مجازی و کلاس های حضوری خواهد بود شرکت در هر دو مرحله برای تمامی داوطلبان الزامی می باشد.

*دانشجویان محترم پس از ثبت نام اولیه نسبت به گذراندن دوره آموزش مجازی و شرکت در کلاس های حضوری اقدام خواهند نمود.

* زمان ثبت نام دوره مجازی، و زمان و مکان و نحوه شرکت در دوره آموزش حضوری متعاقبا اعلام خواهد شد.

* دانشجویان مجاز هستند بین 2تا 4 واحد از دروس معارف را در این طرح اخذ نمایند.

هزینه فرهنگی شرکت در طرح ضیافت اندیشه(بجز شهریه ثابت و متغیر دانشگاه)  همزمان با آغاز دوره آموزش مجازی به صورت آنلاین از دانشجویان اخذ خواهد شد.

* این طرح ویژه ترم تابستان 1396بوده و نمره کسب شده قابل انتقال به ترم مهر و بهمن نمی باشد.

*جهت اطلاع سریع از آخرین اخبار نهاد شایسته است از طریق کانال تلگرامی نهاد رهبری استان تهران https://t.me/Nahad_rahbar مطالب را جویا شوند.

*برای کسب اطالاعات بیشتر به سایت نهاد رجوع شود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما