2121
افتتاح ساختمان اداری آموزشی شهید عباس آبیاری با حضور نماینده و فرماندار شهرستان شهریار

به گزارش روابط عمومی روز شنبه 11 آذر ماه آیین افتتاح ساختمان اداری آموزشی شهید آبیاری با حضور نماینده ، فرماندار، امام جمعه شهرستان و رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار و امام جمعه و شواری شهر اندیشه و در حضور آقای دکتر اکبری قائم مقام ریاست دانشگاه پیام نور کشور و ریاست و معاونین و مسئولین دانشگاه پیام نور استان تهران و همچنین با حضور پدر و مادر گرامی شهید مدافع حرم عباس آبیاری، در دانشگاه پیام نور مرکز شهریار برگزار گردید.

مراسم با یک ساعت تاخیر در ساعت 11 با تلاوت قرآن کریم و سپس پخش سرود ملی آغاز و در ادامه با سخنرانی آقای عابدینی رئیس مرکز ادامه یافت. دکتر عابدینی در سخنان خود به موفقیتهای به دست آمده اخیر از نظر آموزشی ، عمرانی و ... در مرکز شهریار اشاره کرده و گفتند دانشگاه پیام نور شهریار هم اکنون از مراکز نمونه استان محسوب می گردد و کسب رتبه اول در جذب دانشجو در بین مراکز و واحدهای استان بارزترین نکته آن است.

پس از ریاست دانشگاه ، مهندس جعفری نماینده ، دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار و حجت الاسلام مروج امام جمعه شهر اندیشه نیز در چند دقیقه به ابراز سخن پرداختند.مهندس محمودی دغدغه کنونی کشور را فارغ التحصیلان کشور عنوان کردند.

دکتر جمشیدی رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران نیز در سخنان خود به جایگاه کنونی دانشگاه پیام نور و سطح بالای کیفیت آموزشی این دانشگاه اشاره کرده و عنوان کرد رسیدن به یک اقتصاد درون زا از طریق دانشگاه ها محقق خواهد شد.پس از سخنرانی آقای دکتر اکبری قائم مقام ریاست دانشگاه پیام نور و پوزش خواهی از عدم امکان حضور آقای دکتر رستمی در این مراسم ، مادر شهید گرانقدر عباس آبیاری پشت تریبون رفته و از تمامی زحمات و تلاش مسئولین دانشگاه در ارزش گذاری نام شهدا تقدیر نمودند.

پایان مراسم داخل سالن با اهدای لوح سپاس به آقای اصغر آبیاری پدر شهید آبیاری و همچنین مقامات حاضر در سالن از جمله ، دکتر ناجی فرماندار ، مهندس مهدور رئیس شورای اسلامی شهریار ، حاج آقا مروج امام جمعه شهر اندیشه و ... از جانب آقای دکتر اکبری در رابطه با حسن همکاریهای انجام شده با دانشگاه پیام نور شهریار همراه بود.

پس از اختتام مراسم داخل سالن ، تمامی حاضرین به محل افتتاح ساختمان مراجعه نموده و در حرکتی نمادین روبان افتتاح توسط خانواده شهید قیچی شده و ساختمان اداری آموزشی شهید عباس آبیاری رسما به بهره برداری رسید.

دکتر اکبری در ادامه به بازدید از ساختمان پرداخته و از حسن سلیقه و تلاش دست اندکاران امور انجام شده قدردانی و تقدیر نموده و پیشرفتهای عمرانی مرکز را بسیار مطلوب ارزیابی کردند.

ساختمان اداری آموزشی شهید عباس آبیاری در 6 طبقه و فضای 6000 متر مربع احداث گردیده که هم اکنون 2 طبقه تکمیل شده آن شامل سالن آموزش و سالن استقرار اعضای علمی در طبقه اول  و 10 کلاس درس بزرگ و مجهز در طبقه دوم به بهره برداری رسیده است.

شایان ذکر است روند ساخت این پروژه از زمان تصدی ریاست جدید جناب آقای عابدینی در مرکز شهریار  ( بهمن 94 تا کنون ) با پیگیری ها و تلاشهای مستمر ایشان تسریع یافته و هم اکنون به ثمر نشسته است. 

مشاهده اخبار بیشتر در پایگاه اجتماعی شهر 

www.shahriarnegar.com
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ