785
دانش آموختگان دانشگاه پیام نور شهریار فارغ التحصیلی خود را جشن گرفتند

روز پنجشنبه 23 آذر ماه جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه پیام نور شهریار درمیان استقبال چشمگیر فارغ التحصیلان و دانشجویان برپا گردید.
این مراسم  ویژه و پر شور همزامان با هفته دانشجو و به منظور تقدیر از فارغ التحصیلان نمونه هر رشته  و با دعوت از فارغ التحصیلان سالهای 92 تا 96 و همچنین با حضور مقامات دانشگاهی و شهری از ساعت 10 الی 12 روز پنجشنبه 23 آذر در سالن فرهنگی ورزشی برگزار شد.

آغاز مراسم با تلاوت آیات قرآن کریم و سپس پخش سرود ملی همراه بود . سپس آقای دکتر نصرت اله عابدینی ریاست دانشگاه با دعوت مجری مراسم پشت تریبون رفته و پس از خوش آمد گویی به مدعوین پیرامون این مراسم سخن گفته و نیز عنوان کردند فارغ التحصیلان واقعی شهدا هستند که فارغ التحصیل مکتب عشقند و ایثار.


دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار و حجت الاسلام نبوی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران از میهمانان حاضر در این مراسم نیز، جزو سخنرانان سالن بودند.در این مراسم آقای اشرفی نماینده موسسه آموزش عالی چتر دانش نیز که به عنوان حامی مالی این مراسم با دانشگاه همکاری نمودند در سخنانی به معرفی موسسه پرداخته و در فرصت تعین شده با طرح سوالات ویژه یک پک هدیه به دانشجویی که پاسخ صحیح ارائه نموده بود اهدا نمودند.


اجرای تئاتر طنز توسط گروه تئاتر دانشجویی مرکز و همچنین اجرای موسیقی زنده توسط دانشجوی صاحب سبک آقای علییاری که همه با استقبال بالای حضار در سالن همراه بود نیز از دیگر برنامه های انجام شده در این مراسم بود.

از جمله مدعوین ویژه این مراسم دو تن از مسن ترین عزیزان فارغ  التحصیل مرکز شهریار آقایان طباطبایی و رحیمی بودند که به ترتیب با سن 75 و 71 سال  در سال 96 در رشته حقوق و تربیت بدنی موفق به کسب مدرک کارشناسی شده اند.

ادامه این مراسم با اهدای لوح و هدایای تدارک دیده شده به نفرات اول هر رشته و همچنین تقدیر از مسن ترین فارغ التحصیلان مرکز شهریارهمراه بود. مسئول اداره فارغ التحصیلان آقای راه خسروانی و کارشناس فارغ التحصیلان خانم باقری نیز جزو تقدیر شوندگان این مراسم بودند.آقای عابدینی با اهدای لوح به آقای اشرفی نیز از همکاری وی با دانشگاه در برگزاری این مراسم تقدیر نمودند.پایان مراسم با خواندن سوگند نامه توسط آقای مهدی شمسائی نماینده دانشجویان و پذیرایی و گرفتن عکس یادبود همراه بود.


شایان ذکر است از زمان تاسیس دانشگاه پیام نور شهریار (سال 80) تا کنون بیش از 10200 نفر در رشته های مختلف از این مرکز دانشگاهی فارغ التحصیل گردیده اند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ